Dále doporučujeme, informace a zábava

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hmyz, dopravní prostředky, láska, rostliny, zvířata, mapy, ženy a dívky, sport, ptáci, zelenina, jídlo a nápoje, auta, květiny, nápoje, hudba, symboly, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, stavby, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, halloween atd.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Síť, informace a zábava

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Přísloví, hlášky, výroky, motta, aforismy, moudra, bonmoty

Slavné citáty, Přísloví, hlášky, výroky, motta, aforismy, moudra, bonmoty, rozdělené kategorií: citáty o rozumu, citáty o smrti, citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o odvaze, hlášky o alkoholu, citáty o přátelství, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o neštěstí, citáty o lásce, citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o životě od různých známých osobností.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Klíčová slova: multimédia, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Super online flash hry, Free game online hry, Texas hold’em poker Online, rules, betting, play, Online testy zdarma, pro děti, Online hry zdarma, La roulette Le croupier du casino, zábava, URL, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, M

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: účetnictví, cestování, školství, nemoce, různé, rostliny, ekonomie a ekonomika, filozofie, bankovnictví, internet, hardware, latina, příroda, kultura, chemie, český jazyk, jídlo, sport, politika, zločin a právo, literatura, matematika, lékařství a medicína, náboženství a křesťanství atd.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Internet, síť, informace a zábava

Pozadí na PC ke stažení - wallpapery na PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na PC ke stažení. můžete využít v displej, mobilní telefon, PC, tablet, notebook, smartphone, ultrabook, obrazovka počítače, mobil, phablet, monitor a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Mac, Apple iOS (iPhone), Linux Mint, Linux Xubuntu, Windows 98, Windows 10, Linux Fedora, BlackBerry OS, Windows 7, Java ME. Počítačové tapety pro Windows z kategorií širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, free wallpapers, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, květiny, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, ptáci, zvířata, fantasy, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, fraktály, Formule 1, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže. Stahujte v rozlišení 393x786, 800x1280, širokoúhlé 1366x768, 1024x768, 320x568, 2560x1920, 360x640, 1152x864, 1024x600, 2160x3840, 2560x2048, 360x720, 1920x1080 Full HD, 1536x2560, 1152x1920, 1280x960 atd.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Keywords:Online geografické testy zdarma bez registrace, Obrázky na plochu PC, Kliparty zdarma, volný čas, Anonymní proxy server, Dopravní značky, P, doporučujeme, Biografie, životopis Sarah Michelle Gellar, zdroje informací, Slovník pojmů Co je to?, webové stránky

Nejhranější online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější online hry zdarma Vybírejte z kategorií Závody aut, Postřehové hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Bojové hry, Animace, Střílečky, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Akční hry, Sportovní hry a tak dále.

Super online flash hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online flash hry . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Střílečky, Klasické, Oddechové, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Strategie, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry a podobně.

černý humor, frky, vtipy, vtipné texty, fóry, vtípky

Potřebujete se naladit? černý humor, frky, vtipy, vtipné texty, fóry, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O Slovácích, O důchodcích, Frky ze života, O Somálcích, O zvířátkách, O Windows, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, O mužích, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech apod.

World wide web, internet, informace a zábava

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, Prapory českých měst, Dopravní značky, Biografie Eri Aikawa, Životopisy slavných osobností, Obrázky na plochu PC, webovky, Karl Marx, Adam Smith, Onlinovky zdarma, zeměpis, počítače, Vlajky států světa

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako týmy NHL, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, fyzikální jednotky, hudební zkratky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, geocaching, zkratky krajů České republiky, země EU apod.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Náš tip, informace a zábava

Pozadí na PC - obrázky na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na PC. lze použít v mobil, smartphone, mobilní telefon, ultrabook, tablet, obrazovka počítače, phablet, displej, notebook, monitor, počítač a pro operační systémy Red Hat Linux, Slackware, Linux Mint, Windows 7, Apple iOS (iPhone), Linux Fedora, Windows XP, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, Windows 10, Microsoft Windows 8. PC tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, fantasy, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, ptáci, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, fraktály, motorky, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, Formule 1, sportovní a závodní auta, free wallpapers, zvířata. Dostupné velikosti jsou 1280x720, 1366x768, 1280x800, 1920x1080 Full HD, 2560x1920, 1280x768, 2560x2048, 1152x1920, 1152x768, 2560x1600, 1440x960, 1920x1440, 1680x1050, 4800x1200, 1024x768, 360x760 atd.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zločinci a vrazi, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, herci a herečky, novináři a žurnalisté atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Exilový prezident, Ministři, Herečka, Kladno, Čeští králové, Pedagog, Itálie, Válka, New Jersey Devils, Rakousko-Uhersko, Prezidenti, Sebevražda, Podnikatelé, Washington Capitals, Státník, Olympijští vítězové, Básníci, Čech, Filozof, Philadelphia Flyers, Rock ‚n‘ Roll, HIV pozitivní, Prezident USA, Hokej, Herec, Hejtman, Náboženství, Historik, Kancléř, KSČ, Česká královna, Avangard Omsk, Dallas Stars, Novinář, Češi, Brno apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Klíčová slova: Světové vlajky, hyperlinky, Pozadí na PC, Vlajky zemí východní Asie, Vlajky amerických států USA, odkazy, Online vánoční webzine, Online omalovánky, Vánoční web, weby, Online testy zdarma

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií vodorovné značení, dodatkové tabulky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení apod.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Mj. na webu naleznete zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma atd.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Klíčová slova: linky, Nejhranější online hry zdarma, odkaz, internetové stránky, V, Jakarta, Pozadí na PC ke stažení, internet, č, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, pro dospělé, V, Přání k narození dítěte, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Baterky: Přijde ženská v Německu do krámu a říká: "Jedny baterky." Prodavač nerozumí, vykulí oči a opáčí: "Wie bitte?" Zákaznice odpoví: "Ne, proboha, NABITÉ!"

Jak poznáte, že politik lže? Pohybuje rty.

Jedna blondýnka stojí na mostě a hází do vody dlaždičky - hodí, kouká, hodí, kouká. Přijde policajt a ptá se: copak to tu děláte? A blondýnka povídá: no, podívej, hranatý kostičky a kulatý kruhy!

Další odkazy:

Biografie Sara Shimada
Charlize Theron
Zajímavé internetové odkazy
Státní vlajky
Omalovánky nejen pro děti
Doporučené internetové odkazy
Biografie Julia Roberts
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obrázky mnoha hezkých sexy žen.
Odkazy na zajímavé weby
Tým NHL Dallas Stars
Obrázková přání k svátku podle jmen
Odkazy na partnerské weby
Přáníčka, gratulace, obrázky
Obrázek Jóga

Děkujeme vám za vaši návštěvu.