Zajímavé odkazy, všeobecné informace zdarma

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Free game online hry

Zapařte si free game online hry Hry jsou rozdělené kategorií: Akční hry, Sportovní hry, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Strategie, Bojové hry, Hry pro děti, Střílečky, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Animace, Adventury, Karetní hry, Závody aut, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Klíčová slova: počítače, Pozadí na PC, multimédia, Kliparty pro dokumenty, Egypt, Slovník pojmů Co je to?, volný čas, Online hry zdarma, Obrázek Make up, Pozadí na PC, Online zeměpisné testy zdarma, F, zeměpis

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Staré hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste staré hry online Webhry jsou rozdělené kategorií: Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Akční gamesky, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Vaření a smažení, online html5 hry, Omalovánky, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, Deskovky apod.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Rumové řezy, Linux, Tablet, Film, Koledy, Santa, Papírové ozdoby, Kameňák, Vánoční světýlka, Jarmark, Lego, Jesličky, Striezelmarkt, Třásně, SMS, Husarské knoflíky, Vánoční tapety, Václavské náměstí, Pastýř, Vánoční pozadí, Umělý vánoční stromek, Německy, Drážďany, Sněhulák, Plzeň, Jingle Bells, Svíčky, Text, Vánoční svícen, Vinná klobása, Keramika apod.

Keywords:zdarma, weby, humor, Online adventní magazín, Přání, mms, obrázky, básničky, texty k jmeninám, Biografie slavných osobností, linky, Přehled formátů souborů, Obrázek Těhulky, tipy, doporučujeme, zdroje informací

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií bankovnictví, nástroje, školství, účetnictví, ekonomie a ekonomika, zkratky, politika, náboženství a křesťanství, latina, materiály, rostliny, nemoce, český jazyk, různé, psychologie, lékařství a medicína, hardware, literatura, fyzika, software, filozofie, stavebnictví, jídlo, kultura atd.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Obrázky na PC ke stažení - obrázky na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na PC ke stažení. lze použít v smartphone, počítač, phablet, displej, notebook, monitor, PC, obrazovka počítače, mobil, tablet, ultrabook a pro operační systémy Windows Server 2012, Windows 7, Windows Me, Windows 98, Windows 10, FreeBSD, Windows NT, Windows XP, Lubuntu, Windows 95, Linux Fedora. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako voda a bubliny, hudební tapety, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, noční města, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, wallpapery, auta, dopravní prostředky, květiny, kytky, rostliny, letadla, psi a štěňátka, operační systémy, Windows. Zvolit si můžete z velikostí 1024x600, 375x812, 1152x768, 1800x1440, 1680x1050, 768x1024, 1440x2560, 1600x900, HD 1280x720, 1024x768, 1280x854, 1920x1080 Full HD, Full HD 1080x1920, 1200x1920, 375x667, 1080x1800 atd.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Klíčová slova: zajímavosti, Státní vlajky zemí, internetové stránky, Blahopřání k narozeninám pro děti i dospělé, cestování, výukové pomůcky, V, Obrázek Japonka, M, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, webovky, Dopravní značky

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: nadpřirozené osoby, osobnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, záliby a hobby, sportovci a sportovkyně, mytologie, filozofie, národnost, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, školství a vzdělávání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, zločin a právo, věda, lékařství, křesťanství, podnikání a podnikatelé, přezdívky, vlastnosti, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, politici atd.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Vtipné texty, fóry, vtipy, kameňáky, anekdoty, černý humor

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, fóry, vtipy, kameňáky, anekdoty, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, O ekonomech, O ženách, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, O důchodcích, O Němcích, O zvířátkách, O Windows apod.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní provozní značení, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky apod.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, zadarmo, Online testy zdarma, Arsenal Football England, Prapory všech zemí světa, Hry pro nejmenší online, info, Zlatan Ibrahimović, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zábava, internet

Vtipy, kameňáky, anekdoty, fóry, frky, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, kameňáky, anekdoty, fóry, frky, fórky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako kameňáky, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, murphyho zákony, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, černý humor, fóry o homosexuálech apod.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: fyzika, ekonomie a ekonomika, cestování, nástroje, počítače, účetnictví, literatura, školství, materiály, zločin a právo, kultura, stavebnictví, latina, příroda, matematika, nápoje, věda, náboženství a křesťanství, internet, český jazyk, sport, bankovnictví, rostliny, filozofie atd.

Pozadí na PC - tapety na plochu PC

Také doporučujeme: Pozadí na PC. můžete využít v notebook, mobilní telefon, phablet, obrazovka počítače, tablet, monitor, smartphone, počítač, mobil, ultrabook, displej a pro operační systémy Slackware, Mac, Windows 10 Mobile, Lubuntu, Windows 98, Linux Mint, SUSE Linux, Windows 10, macOS, Linux Fedora, Windows NT. PC pozadí pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: Roztomilá zvířátka, wallpapery, dopravní prostředky, auta, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, letadla, operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, noční města, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, budovy a stavby. Stahujte ve velikostech 1200x1920, 1680x1050, 1536x864, 320x568, 640x480, 1536x2048, 1920x1200, hi res 2560x1920, 1440x2560, 750x1334, 1800x1440, 1024x600, 2048x1536, 1080x1800, 360x720, 2560x2048 atd.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Informace, všeobecné informace zdarma

Klíčová slova: Dopravní značení, V, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Webové online hry zdarma, R, Obrázky ke stažení na plochu, webové stránky, Seznam souborových přípon, odkaz, Slovník pojmů Co je to?, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Americké federální vlajky, Obrázek Rozesmátá blondýna, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Rolety: Hele táto, řekne Sára svému muži Kohnovi, musíme dceři do pokoje pořídit rolety. Večer když se svlíká, Roubíček odnaproti ji okukuje. Ale Sáro, to chce rozum, jaképak rolety, vyměníte si pokoje a rolety bude kupovat Roubíček.

Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Blondýna: Dnes už nevěřím ničemu. Otevřela jsem dveře s nápisem Muži a byl tam jen záchod.

Další odkazy:

Tým NHL Columbus Blue Jackets
Textová a obrázková přáníčka stahujte zdarma
Naše tipy na užitečné weby
Omalovánky k vytisknutí
Karlovarský kraj
Odkazy na zajímavé weby
World flags
Linky na partnerské weby
Biografie Kate Hudson
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Brittany Murphy
Velikonoční textová blahopřání
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Flag of Australia
Kate Winslet

Děkujeme vám za vaši návštěvu.