Naše tipy, informace, cestování, volný čas

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Webové online testy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak spustit, v čem upravit, jak vytvořit, čím prohlížet, jak převést, jak přehrát, čím zobrazit, jak otevřít, jak konvertovat, jak importovat soubory těchto typů: dokumenty, grafiku, video soubory, komprimace dat, koncovky souborů, obrazy disků, písma, fonty, systémové soubory, konfigurační soubory, internet a web, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, měny, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, země EU, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, týmy NHL, obecné zkratky, okresy České republiky, úřady a ministerstva apod.

Vše o Vánocích - vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční zábava atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Cesmína, Kameňák, Kapr, Keramika, Vánoční koule, Televize, Obrazovka, Třásně, Vánoční koledy, Osvětlení, Zima, Svíčky, Sněhová vločka, Jedle, Monitor, Neviňátko, Advent, Vánoční svařák, Vánoční svícen, Dia, Štóla, Vykrajovátka, Drážďany, Perníčky, Zdraví, Ježíšek, Píseň, Atmosféra, Václavské náměstí, Vídeň, Francouzsky apod.

Fóry, anekdoty, ftipy, fórky, vtipy, vtipné texty

Chcete se pobavit? Fóry, anekdoty, ftipy, fórky, vtipy, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, O důchodcích, Vtipné hádanky, O mužích, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, O Slovácích, O Němcích, O zvířátkách, O Windows, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách, O škole, Vtipy o cikánech, O ekonomech, Frky ze života apod.

Klíčová slova: linky, Životopisy slavných osobností, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, multimédia, Shannon Elizabeth celebrity, zeměpis, webovky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Pozadí na plochu monitoru, info, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, internetové stránky, Obrázky, kliparty

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: psychologie, historie, politici, národnost, záliby a hobby, hanlivé až sprosté přezdívky, osobnosti, filozofie, sportovci a sportovkyně, vlastnosti, školství a vzdělávání, herectví, herci a herečky, zločin a právo, lékařství, podnikání a podnikatelé, mytologie, politika, poruchy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, přezdívky, fikce a fantasy, věda atd.

Pozadí na PC ke stažení - tapety na PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: Pozadí na PC ke stažení. lze použít v monitor, PC, smartphone, počítač, mobil, notebook, displej, mobilní telefon, phablet, tablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 10, Microsoft Windows Vista, Red Hat Linux, Android, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Lubuntu, BlackBerry OS, Java ME, Linux Fedora, macOS. Wallpapery na tablet z kategorií sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, fraktály, ptáci, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, nature - příroda, Formule 1, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, fantasy, motorky, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen. Vyberte si rozměr z 360x640, 800x600, 1280x960, 2560x2048, 1440x960, 1536x2560, 1600x2560, 1280x720, 1200x1920, 1800x1440, 1080x1800, 1920x1080 Full HD, 1600x900, 854x480, 768x1024, Full HD 1080x1920 atd.

Frky, ftipy, vtípky, anekdoty, vtipy, fóry

Chcete se pobavit? Frky, ftipy, vtípky, anekdoty, vtipy, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: murphyho zákony, anekdoty o politice, kameňáky, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipné básničky, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku apod.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako jídlo a nápoje, symboly, dopravní prostředky, sport, nástroje a přístroje, hudba, auta, květiny, muži, ženy a dívky, věda, halloween, Velikonoce, velikonoční kliparty, láska, stavby, rostliny, nápoje, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, zelenina, mapy, hmyz, náboženství atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, výstražné značky, vodorovné značení apod.

Keywords:Tapety na plochu počítače, Seznam vlajek amerických států, Slovník pojmů Co je to?, V, Athletic Bilbao club, M, Super online hry zdarma, weby, Sexy Ashley Judd, Webové online hry zdarma, zábava, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Seznam vlajek amerických států

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Seznam vlajek amerických států. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Jižní Dakota, Connecticut, Virginie, Vermont, New Jersey, Kalifornie, Florida, Kansas, New York, Aljaška, Georgie, Západní Virginie, Nebraska, Tennessee, Washington, Maine, Severní Dakota, Wisconsin, Texas, Minnesota, Iowa, Kentucky, Oregon, Havaj, Mississippi, Pensylvánie atd.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako školství, náboženství a křesťanství, politika, internet, materiály, technika, nemoce, psychologie, věda, literatura, ekonomie a ekonomika, příroda, počítače, sport, latina, nápoje, cestování, bankovnictví, chemie, stavebnictví, zkratky, jídlo, nástroje, zločin a právo atd.

Síť, informace, cestování, volný čas

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Klíčová slova: pro děti, Pozadí na PC ke stažení, Tapety do mobilu, Stránky o cestování, cestopisy, tipy a triky, č, cestování, kuriozity, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, Super online kvízy, počítače, Vlajky měst a obcí České republiky, výukové pomůcky

Tapety na plochu počítače - full HD tapety na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na plochu počítače. můžete využít v monitor, obrazovka počítače, notebook, počítač, tablet, mobilní telefon, phablet, displej, mobil, PC, ultrabook a pro operační systémy Windows 10, OSX, Windows 2000, Windows 10 Mobile, Windows XP, Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone), BlackBerry OS, FreeBSD, Linux Ubuntu, Windows 7. Wallpapers na plochu počítače z kategorií květiny, nature - příroda, Rally, závody aut, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, motorky, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, ptáci, zvířata, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, fraktály, Formule 1, free wallpapers. Stahujte v rozlišení 1152x768, 1366x768, 1152x864, 1280x720, 1280x960, 1920x1280, 1800x1440, 1920x1200, 1440x900, 1200x1920, 1280x768, 412x846, Full HD 1080x1920, 1600x2560, 1366x1024, 360x720 atd.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak přehrát, jak vytvořit, jak exportovat, jak importovat, jak spustit, jak převést, v čem upravit, čím prohlížet, v čem spustit, jak konvertovat soubory těchto typů: konfigurační soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, písma, fonty, spustitelné soubory, hudební audio soubory, komprimace dat, grafiku, dokumenty, video soubory, internet a web, systémové soubory apod.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Informace, informace, cestování, volný čas

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Klíčová slova: URL, Dopravní značky, Online vánoční magazín, Cestovatelské pojmy, termíny, slang, Obrázky zdarma, Onlinovky zdarma, internet, Online poker, karetní hry na Internetu, Webové online hry zdarma, Webové online testy zdarma, B

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: latina, materiály, nástroje, zkratky, psychologie, filozofie, příroda, politika, technika, jídlo, věda, software, počítače, internet, hardware, náboženství a křesťanství, sport, kultura, matematika, stavebnictví, účetnictví, školství, fyzika, nápoje atd.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Klíčová slova: zadarmo, Vlajky států obrázků, Online biografie, životopisy osobností, zajímavosti, zdarma, Flags of the world countries, Vlajky zemí světa, odkaz, volný čas, Stručný slovník pojmů a termínů, humor, odkazy, Přáníčka ke sňatku, 6

Několik fórů na závěr. Vtip To je omyl: Telefonuje Klaus Zemanovi, ale ten právě není doma a ozve se záznamník: "Právě jste se dovolali k nejlepšímu a nejschopnějšímu politikovi této republiky!" - "To je zvláštní", říká si Klaus, "to jsem asi omylem vytočil svoje číslo".

"Koho budeš volit?" - "Komunisty!" - "To je jasný! Ale v který straně?"

Ze školy:Včera byla smaženice, samé divné hřiby. dneska jdeme do márnice, za těmi co chybí...

Další odkazy:

Kliparty a obrázky
Popeleční středa
Linky na partnerské weby
Film Avatar 1,2
Obrázky ke stažení
Tipy na užitečné weby
Obrázky k svátku, přání k jmeninám
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Tým NHL Philadelphia Flyers
Odkazy na zajímavé weby
Přáníčka zdarma
Pizza, ingredience, druhy, recepty
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Kelly Clarkson
Black Jack

Děkujeme vám za vaši návštěvu.