Partnerské weby, hry, cestování, všeobecné informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, informativní provozní značení apod.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako geocaching, hudební zkratky, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, země EU, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, fyzikální jednotky, měny, úřady a ministerstva apod.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Rčení, úsloví, myšlenky, výroky, hlášky, motta, bonmoty

Slavné citáty, Rčení, úsloví, myšlenky, výroky, hlášky, motta, bonmoty, rozdělené kategorií: citáty o rozumu, citáty o manželství, přísloví o naději, citáty o ženách, citáty o lásce, citáty o kráse, hlášky o alkoholu, citáty o lži, citáty o svobodě, citáty o neštěstí, citáty o člověku, citáty o víře, citáty o přátelství, citáty o zlu, moudra o dětech, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Klíčová slova: odkazy, R, Vánoční magazín, počítače, Sexy Tara Reid, zdroje informací, Dopravní značky, multimédia, Manchester United F.C., Vlajky měst a obcí České republiky, linky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Bonmoty, rčení, aforismy, moudrosti, moudra, přísloví, motta

Citáty slavných, Bonmoty, rčení, aforismy, moudrosti, moudra, přísloví, motta, rozdělené kategorií: citáty o rozumu, citáty o přátelství, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o smrti, citáty o zlu, citáty o manželství, citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o štěstí, citáty o víře, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o svobodě, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o kráse, přísloví o naději, citáty o dobru od různých známých osobností.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií sportovci a sportovkyně, herci a herečky, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Normalizace, Romantismus, Císař, Sci-fi, Zpěvák, Trest smrti, Závodník, Ministr, Česká královna, Antropolog, Rock ‚n‘ Roll, Kancléř, Vražedkyně, Hudba, Dabérka, První republika, Prezidenti ČR, Životopis, Zpěvačka, Malíř, Husité, Itálie, Herec, Textař, Boston Bruins, Nobelova cena, Diplomat, Renesance, Angličané, Američan, ČSSD, Ekonom, Slováci, Křesťanství, Dramatik, Kněz apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Keywords:Webové online hry zdarma, B, Hry pro kluky, Online testy a kvízy zdarma, Celebrita Hilary Duff, Biografie slavných osobností, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Obrázky na PC ke stažení, Manchester United FC sepak bola, volný čas, Online web Hry zdarma bez registrace, Přehled zkratek a akronymů

Webové online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Puzzle a skládačky, online html5 hry, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Deskovky, Omalovánky, Oddechové hry, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Oblíkačky, Vaření a smažení apod.

Hry pro dívky online

Zapařte si hry pro dívky online Hry jsou rozdělené kategorií: Oddechové, Strategie, Vánoční online hry, Logické, Střílečky, Pro dívky, Závodní, Sportovní, Karetní, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Klasické, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak převést, jak vytvořit, jak otevřít, jak konvertovat, jak importovat, čím prohlížet, kterak editovat, jak přehrát, jak exportovat, čím zobrazit následující typy souborů: systémové soubory, koncovky souborů, spustitelné soubory, šablony dokumentů, obrazy disků, hudební audio soubory, konfigurační soubory, internet a web, video soubory, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty apod.

Vtipy, fóry, vtípky, černý humor, kameňáky, frky

Zkuste vypnout! Vtipy, fóry, vtípky, černý humor, kameňáky, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Němcích, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, O Windows, O ženách, Vtipné hádanky, O mužích, O ekonomech, O Slovácích, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích apod.

Vlajky jednotlivých států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Washington, Indiana, Virginie, Illinois, Maryland, Arizona, Delaware, Nevada, Alabama, Nebraska, Severní Dakota, Iowa, Montana, New York, Mississippi, Ohio, Wyoming, Rhode Island, Tennessee, Idaho, Severní Karolína, Pensylvánie, Oklahoma, Havaj, Utah, Wisconsin atd.

Klíčová slova: Vlajky amerických států USA, Prapory českých měst, pro děti, Kam na výlet?, Dopravní značení, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Přehled přípon a koncovek souborů, Sexy Isla Fisher, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, doporučujeme, webovky, Obrázky zdarma

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Hry pro kluky

Doporučujeme hry pro kluky . V této jedinečné sbírce naleznete Pro dívky, Strategie, Závody aut, Logické hry, Bojové hry, Akční hry, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Relaxační hry, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Adventury, Střílečky a tak dále.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Vlajky amerických států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Pensylvánie, Západní Virginie, Alabama, Nebraska, Washington, Jižní Karolína, Havaj, Montana, Florida, Iowa, Illinois, Colorado, Oklahoma, Oregon, Nové Mexiko, New York, Virginie, Kalifornie, Connecticut, Kentucky, Ohio, Massachusetts, Michigan, Maine, Tennessee, Nevada atd.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina apod.

Vánoční magazín - adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční stromeček, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Samolepky, Pozadí, Vánoční hvězda, Tiskárna, Patchwork, K Vytištění, Štóla, Jmenovka, Perníčky, Třásně, Plzeň, Kameňák, Atmosféra, Kinder, Vykrajovátka, Nový rok, Píseň, Řetězy, Korálky, Vánoční ubrusy, Vánoční svícen, Vánoční punč, Vánoční pozadí, Santa Claus, Vánoční prostírání, Adventní věnec, Adventní neděle, Popelka, Televize, Brno, Kavkazská jedle apod.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - pozadí na plochu počítače

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. můžete využít v phablet, displej, tablet, notebook, počítač, obrazovka počítače, PC, ultrabook, smartphone, mobil, monitor a pro operační systémy Red Hat Linux, Lubuntu, Windows Me, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012, Linux Fedora, Windows 10, Android, Windows 2000, Windows XP. Full HD pozadí na PC jsou rozdělené kategorií: budovy a stavby, hudební tapety, 3D a Abstraktní, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, zvířata, květiny, kytky, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, příroda, krajina, rostliny, psi a štěňátka, sportovní pozadí, dopravní prostředky, letadla, Roztomilá zvířátka, noční města. Zvolit si můžete z velikostí HD 1280x720, 1024x600, 2560x1600, 1280x854, 1440x2560, hi res 2560x1920, 360x640, 1152x768, 1536x2048, 1920x1200, 1280x1024, 1536x864, 1920x1440, 1800x1440, 1280x800, 2560x2048 atd.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Klíčová slova: Státní vlajky zemí, školství, URL, Biografie Charisma Carpenter, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Státní vlajky zemí, Nejhranější hry online, Obrázek Jóga, Vlajky jednotlivých států USA, Kliparty pro Office, Stručný slovník pojmů a termínů

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Klíčová slova: V, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Životopisy osobností, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Super online hry zdarma, Cestování po Evropě, odkaz, webové stránky, Superhry a hry online zdarma, Staré hry online, zeměpis, zdarma, Tým NHL Toronto Maple Leafs, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Řecká krize: Řekové uvažují nad zavedením daně za využití Pythagorovy věty.

Potkají se dva policajti, jeden z nich je smutný. Ten druhý se ho ptá, co je. "Ále, manželka je v agonii." Ten druhý: "No, snad jí vyjde počasí."

Tady brzdit nemusíš, tady to znám, tady žádné zatáčky nejsou.

Další odkazy:

World Flags
Manchester United fotbal Anglie
Doporučené internetové odkazy
Poker Texas Hold’em Online, zasady, zakłady, graj
Přání k svátku
Tipy na užitečné weby
Celebrita Lindsay Lohan
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Historie omalovánek v USA
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obrázek Náruživá kuřačka
Obrázky k vybarvení
Linky na partnerské weby
Online poker, varianty pokerových her, tipy a triky
Vlajka Uzbekistánu

Děkujeme vám za vaši návštěvu.