Tipy na zajímavé weby, technika, kultura, volný čas

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Online vánoční webzine - vánoční web

Budou brzy Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom navštivte Online vánoční webzine. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční ozdoby, Umělý vánoční stromek, Sám doma, Jmelí, Brno, Dárky, Perníčky, Ježíšek, Milka, Text, K Vytisknutí, Vánoční světýlka, Adventní kalendář, Zima, Husarské knoflíky, Jmenovky, Koledy, Zdraví, Wallpaper, Adventní neděle, Vídeňský punč, Alkoholový kalendář, Dia, Ostrava, Neviňátko, Plocha, Staroměstské náměstí, Recepty, Atmosféra, Jesličky, Vánoční stromek apod.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: matematika, lékařství a medicína, chemie, literatura, filozofie, český jazyk, hardware, cestování, software, náboženství a křesťanství, počítače, technika, zkratky, latina, nápoje, materiály, sport, internet, jídlo, věda, kultura, školství, účetnictví, různé atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak spustit, v čem upravit, čím zobrazit, kterak editovat, v čem spustit, jak přehrát, čím prohlížet, jak konvertovat, jak importovat, jak otevřít soubory následujících typů: hudební audio soubory, komprimace dat, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, obrazy disků, písma, fonty, grafiku, spustitelné soubory, koncovky souborů, konfigurační soubory, systémové soubory apod.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Vybírejte z kategorií Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Klíčová slova: cestování, pro dospělé, K, linky, Cristiano Ronaldo football, Online hry pro děti zdarma, Nejhranější hry online, Seznam přípon a koncovek souborů, Obrázky k svátku, texty k jmeninám, Online životopisy, biografie, webovky, Dopravní značení, Hry pro kluky

Členské země americké federace

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Illinois, Delaware, Wyoming, Michigan, Západní Virginie, Idaho, Connecticut, Colorado, Wisconsin, Nové Mexiko, Minnesota, Louisiana, Arizona, Havaj, Aljaška, Missouri, Kentucky, Iowa, Maine, Oregon, Nevada, Texas, Oklahoma, Vermont, New Hampshire, Massachusetts atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Keywords:počítače, Nejlepší zeměpisné kvízy, M, internet, Andrés Iniesta spanischer Fußballspieler, volný čas, URL, Přehled formátů souborů, Tým NHL Philadelphia Flyers, Super free web games zdarma, Prapory regionů a království, odkazy

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, úřady a ministerstva, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, týmy NHL, státy usa, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, hudební zkratky, mezinárodní organizace apod.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Síť, technika, kultura, volný čas

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Světové vlajky, El Liverpool Football Club, internetové stránky, Kliparty pro dokumenty, Super free web games zdarma, Biografie, životopis Brooke Burke, Online vánoční webzine, zadarmo, webové stránky, humor

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií fyzika, věda, účetnictví, matematika, nápoje, kultura, cestování, politika, nástroje, lékařství a medicína, počítače, internet, stavebnictví, chemie, filozofie, nemoce, jídlo, rostliny, školství, zkratky, zločin a právo, sport, náboženství a křesťanství, hardware atd.

Informace, technika, kultura, volný čas

Nejhranější hry online

Zapařte si nejhranější hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Onlinovky pro dva hráče, Logické, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Klasické, Hry na vaření a smažení, Závodní, Strategie, Sportovní, Pro dívky, parkování - parkovačky, Oddechové, Velikonoční hry, Karetní, Bojové online gamesy a podobně.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - obrázky na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na PC zdarma ke stažení. lze použít v notebook, tablet, monitor, počítač, displej, ultrabook, obrazovka počítače, PC, smartphone, phablet, mobil a pro operační systémy BlackBerry OS, Microsoft Windows Vista, Linux Ubuntu, Linux Fedora, Windows 10 Mobile, Windows 7, macOS, SUSE Linux, Lubuntu, Linux Xubuntu, Windows XP. Obrázky na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako příroda, krajina, psi a štěňátka, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, voda a bubliny, květiny, kytky, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, hudební tapety, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, wallpapery, sportovní pozadí, auta, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, noční města, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety. Stahujte v rozlišení 2560x1600, 412x846, 1280x960, 1800x1440, 375x667, 360x720, 393x786, 1200x1920, 1152x768, 1920x1440, 320x568, 1440x2560, 375x812, Full HD 1080x1920, hi res 2560x1920, 1440x900 atd.

Online vánoční magazín - vše o Vánocích

Vánoce za dveřmi? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Online vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční koledy, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Papírový vánoční stromek, Sněhulák, Mrazík, LED svíčky, Jídlo, Německy, Lindt, Brno, Vinná klobása, Recepty, Wallpaper, Atmosféra, Vánoce, Vánoční svícen, Vánoční svařák, Štědrý večer, Historické ozdoby, Dia, Vánoční tapety, Francouzsky, Linux, Píseň, Václavské náměstí, Stromeček, Pro děti, Tichá noc, Adventní svícen, Vánoční filmy, Přáníčko, Štěstí, K Vytištění apod.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Klíčová slova: F, Nejlepší školní testy a kvízy, Prapory českých měst, Velikonoční textová blahopřání, tipy, info, odkaz, Sportovní pozadí na plochu Windows, výukové pomůcky, školství, Online geografické testy zdarma bez registrace

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Super free web games zdarma

Zkuste super free web games zdarma Vybírejte z kategorií Akční gamesky, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Omalovánky, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Logické hry, online html5 hry, Hry s koňmi, Barbie hry, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Sportovní gamesy, Letecké simulátory apod.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Klíčová slova: Státní prapory států světa, Členské země americké federace, zeměpis, F, P, Tým NHL Detroit Red Wings, Slovník pojmů Co je to?, Full HD wallpapers na PC, Super online hry zdarma, Seznam zkratek a akronymů, Databáze osobností Kdo je to?, kuriozity, Warez, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Vejtaha: Můj penis ve skutečnosti už jednou v Guinnessově knize rekordu byl. Bohužel to opravdu nakrklo knihovnici, která mě z knihovny hned vyhodila.

Kynologie: Jaký je rozdíl mezi blondýnkou v přechodu a pitbullem? .... Rtěnka.

Když Tě holka nemá ráda, stačí prdel kamaráda.

Další odkazy:

Obrázek Korzet
Vánoční cukroví linecká kolečka
Zajímavé internetové odkazy
Erika Eleniak fotky
Celebrita Shiri Appleby
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Obrázek Lékařka
Tipy na užitečné weby
Historie omalovánek v USA
Doporučené odkazy
Sítě pro chytráky
Omalovánky pro křesťany
Tipy na Partnerské weby
Sexy Carmen Electra
Obrázek Japonka

Děkujeme vám za vaši návštěvu.